login / email:
hasło:
zapomniałem hasła
zarejestruj się
Logowanie
Logowanie
LKS Płomień Kościelec - strona oficjalna
Logowanie
Zarejestruj się
Menu główne
Strona główna
Klub
O klubie
Kadra
Liga
Tabela
Terminarz rozgrywek
Statystyki drużyny
Multimedia
Galeria
Linki
MZPN
Futbol Małopolska
Archiwum newsów
Tabela ligowa
B-klasa » Kraków I
1.
Galicja Raciborowice
35
2.
Pogoń Wronin
35
3.
Kapitol Racławice
32
4.
PŁOMIEŃ KOŚCIELEC
30
5.
Orzeł II Iwanowice
27
6.
Trątnowianka Trątnowice
23
7.
Agricola Klimontów
21
8.
Spartak Charsznica
20
9.
Novi Narama
17
10.
Spartak Wielkanoc - Gołcza
17
11.
LKS Polanowice
11
12.
Strumyk Jakubowice
3
Statystyki drużyny
Najlepsi strzelcy
Czas gry
Najlepiej asystujący
Punktacja kanadyjska
Leśniak Michał
4 bramki
Wendel Maciej
3 bramki
Bartosik Jakub
3 bramki
Ostrowski Mateusz
3 asysty
Bartosik Jakub
2 asysty
Szaporów Łukasz
2 asysty
Magnes Dariusz
3
Czekajski Daniel
2
Szaporów Łukasz
2
Ostrowski Mateusz
5 pkt (
2 B + 3 A
)
Bartosik Jakub
5 pkt (
3 B + 2 A
)
Leśniak Michał
5 pkt (
4 B + 1 A
)
Czekajski Daniel
650 minut
Ryńca Kamil
630 minut
Machnik Mateusz
630 minut
Relacja spotkania
3:0
PŁOMIEŃ KOŚCIELEC
LKS Polanowice
2014-08-31, 17:00
Czas spotkania: 90 min.
<br />
Informacje o kadrze PŁOMIEŃ KOŚCIELEC
1.
Ryńca Kamil
2.
Czekajski Daniel
3.
Łukasz Kupiszewski
4.
Machnik Mateusz
5.
Maj Jarek
6.
Leśniak Michał
67"
Piotrowicz Tomasz
(1 asysta)
7.
Machnik Kamil
8.
Szaporów Łukasz
9.
Wendel Maciej
60"
Wojcieszek Dawid
10.
Magnes Dariusz
(1 asysta)
75"
Magnes Wojciech
11.
Ostrowski Mateusz
(1 asysta)
45"
Bartosik Jakub
Prezentacja graficzna składu drużyny PŁOMIEŃ KOŚCIELEC
Ryńca Kamil
Magnes Dariusz
Magnes Wojciech
Ostrowski Mateusz
Bartosik Jakub
Czekajski Daniel
Łukasz Kupiszewski
Maj Jarek
Leśniak Michał
Piotrowicz Tomasz
Machnik Kamil
Szaporów Łukasz
Wendel Maciej
Wojcieszek Dawid
Machnik Mateusz
Komentarzy [0]
Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.
Najbliższe spotkanie
W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.
Reklama
Najbliższa kolejka
Najbliższa kolejka 17
PŁOMIEŃ KOŚCIELEC
-
Orzeł II Iwanowice
Agricola Klimontów
-
Kapitol Racławice
Galicja Raciborowice
-
Novi Narama
Pogoń Wronin
-
Trątnowianka Trątnowice
LKS Polanowice
-
Strumyk Jakubowice
Spartak Charsznica
-
Spartak Wielkanoc - Gołcza
Wyniki
Ostatnia kolejka 16
Orzeł II Iwanowice
1:2
Spartak Wielkanoc - Gołcza
Strumyk Jakubowice
1:2
Spartak Charsznica
Trątnowianka Trątnowice
0:0
LKS Polanowice
Novi Narama
1:8
Pogoń Wronin
Kapitol Racławice
4:2
Galicja Raciborowice
PŁOMIEŃ KOŚCIELEC
5:1
Agricola Klimontów
Losowa galeria
Nowa galeria
Ładowanie...
Statystyki
Brak użytkowników
zalogowanych i
1 gość
dzisiaj:
40
, wczoraj:
43
ogółem:
1 619 950
statystyki szczegółowe
Wyszukiwarka